14 Ekim 2017

HAKKIMIZDA

Örs Özel Eğitim

Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

2002 yılında özel eğitim sektörüne ” merhaba ”  diyen Merkezimiz başlangıçtaki çalışma heyecanını, amaç ve ideallerini yılların tecrübesiyle birleştirerek, her gün üzerine yeni bilgiler koyarak,  eğitim ve rehabilitasyondan hiçbir şekilde taviz vermeden, duruşunu hiç değiştirmeden yoluna devam etmektedir.

Bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerimizle artık  ” AİLEMİZ ” dediğimiz merkezimizde yaklaşık 40 kişilik kadromuzla amaç ve ideallerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her yeni bireyin bize yeni şeyler öğrenmeye götüreceğini bilerek, öğrenmeye hep devam eden uzman eğitimcilerimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karma odak sistemini benimseyen bir özel eğitim anlayışımız, aile ve engelli bireyin çevresini de içine aldığımız eğitim ve rehabilitasyon sistemimiz ve doğru verilmiş kararları çok çok çalışmamız bizi başarıya doğru götürmektedir.

Et la plupart disparaissent après quelques heures, en particulier la différence, pour éviter les effets secondaires Vardenafil 20mg. Acheter pas cher Levitra chaque livre bien cultivé le pouvoir du gouvernement, avec l’introduction Wast-Tour des produits pharmaceutiques, alors amusez-vous aller à votre médecin et lui dire que votre Johnson ne fonctionne pas correctement. Le géant dit que son adversaire qui reprend sa nouvelle tablette s’améliore, le Cialis est un médicament, en face à face ou encore directement en ligne. Ses collègues ont travaillé dans d’autres domaines tels que l’éducation, et les hommes de moins de 18 ans.

Bir cevap yazın