Örs Özel Eğitim Logo

Örs Özel Eğitim

Örs Özel Eğitim: Özel İlgi ve Eğitime ihtiyacı olan bireyler için hizmet veren bir kurumdur.

Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

2002 yılında özel eğitim sektörüne ” merhaba ”  diyen Merkezimiz başlangıçtaki çalışma heyecanını, amaç ve ideallerini yılların tecrübesiyle birleştirerek, her gün üzerine yeni bilgiler koyarak,  eğitim ve rehabilitasyondan hiçbir şekilde taviz vermeden, duruşunu hiç değiştirmeden yoluna devam etmektedir.

Bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerimizle artık  ” AİLEMİZ ” dediğimiz merkezimizde yaklaşık 40 kişilik kadromuzla amaç ve ideallerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her yeni bireyin bize yeni şeyler öğrenmeye götüreceğini bilerek, öğrenmeye hep devam eden uzman eğitimcilerimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karma odak sistemini benimseyen bir özel eğitim anlayışımız, aile ve engelli bireyin çevresini de içine aldığımız eğitim ve rehabilitasyon sistemimiz ve doğru verilmiş kararları çok çok çalışmamız bizi başarıya doğru götürmektedir.

Sosyal Hizmet Uzmanı İsmail ÖRS tarafından kurulan Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kaliteli ve alanında başarılı bir kurumdur.